Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Поздимирська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 36133053) був реорганізований і увійшов до складу Червоноградської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Творчі особистості села

Кожна людина в душі – творець, у кожної є свій унікальний дар, хтось пише вірші, а хтось гарно малює. У кожної своє бачення світу. О. Уайльд сказав: «Всі ми погрузли в болоті, але деякі з нас дивляться на зорі». Ми всі творчі Особистості, і у всіх нас є можливість зробити наше життя світлішим, яскравішим, відірватись від буденності. 

 

Хімко Анастасія Василівна -народилася 4червня 1937р в с. Поздимир в селянській сім’ї. Батько  п’ять років воював за волю України у загоні Січових Стрільців. Мати померла померла одразу після війни.Анастасія росла сиротою. Життя було важким.Проте все ж запали в душу зваблива краса землі, зелені луки,спів зозулі, літні вечори та світанки…Все це родом з дитинства і виливається у її віршах.

 

Гук Леся Володимирівна-народилася 4 вересня1963р. у с. Березівка Радехівського р-ну.Працює в Поздимирському НВК вчителем початкових класів. Писати поезії почала   у 80-ті рр, навчаючись у педагогічному училищі.В творчому доробку  збірки поезій «Перлини душі»  (2016р), «Слова звучать, як пісня…» (2016р), "І сповідь, і молитва, і розмова" (2017р), які вийшли в світ у видавництві «Сполом» м.Львів. Гук Л.В.- учасник  літературно-художніх альманахів  "Серце Європи", "Скарбниця мудрості", "Я дякую тобі...", "Думки романтика", "Колиска роду" (в-тво"Лілія") , серії тематичних збірок "Ковток життя" (1, 2, 3, 4 ч.), в-тво "Час Змін Інформ".

 

Лялюк  ( Куць) Стефанія  Ярославівна -народилася 3 червня 1960 р  в с. Мукані Радехівського р-ну в сім*ї священника.. Співає в церковному хорі.  

 Як говорить сама авторка : -« Ще  у шкільному віці  тато-священник УГКЦ Ярослав Куць- казав , що я піду  на сьоме село. Провіщення тата здійснилися у  1981р, коли я  вийшла заміж у Поздимир , а у 2000р   прийшла  у сільську церкву   на служіння Богові . Перший вірш був написаний в подяку  Матері Божій за отримані ласки, допомогу і підтримку в терпінні.  Мої твори   є «посланням  Святого Духа до жителів с. Поздимир ( сьомого села).»  Саме  тому в  них переплітаються Любов , Надія , Віра в Бога, відданість йому, вдячність , сподівання , роздуми. Поезія Стефанії проста , щира і природна .

Збірки   «  Сьоме село .Голос душі» та «Сьоме село. Плач загубленої душі» (2004- 2007рр)

                                 Відомі люди- уродженці с.Поздимир

    Науковці:

Шевчук Петро- кандидат  технічних  наук, геодезист   (Київ)

Голько Олег-кандидат  географічних  наук, географ  (Львів)

Шевчук Святослав- кандидат технічних наук, будівельник (Київ)

Голько Ярослав  Ів.-кандидат технічних наук, гірничий інженер (Червоноград)

Коваль Леся – кандидат біологічних наук (Львів)

Шевчук Григорій П.- кандидат технічних наук, будівельник (Львів)


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *